Wizyta w firmie Blum Austria czerwiec 23-27 2014

Na zaproszenie firmy INTAR oraz BLUM Austria w dniach 23-27.06.2014 mieliśmy przyjemność przyjrzeć się jak powstają okucia firmy BLUM. A przy okazji poznać uroki austriackich Alp oraz jeziora Bodeńskiego.

 Zwiedzanie obejmowało 5 zakładów produkcyjnych, które znajdują się w okolicy miejscowości  Höchst ( centrala) oraz 2 zakłady produkcyjne.  Pozostałe oddziały znajdują się: Bregenz,Fußach, Dornbirn, Gaißau.

D zięki uprzejmości firmy mogliśmy z bliska obserwować produkcję: aventosów, zawisów oraz  prowadnic. Wszytkie elemnty robione są w Austrii w Blumie. Firma prowadzi szkołę zawodową, po której ukończeniu absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w jednym z zakładów firmy. Pełna automatyka : magazyn sterowany komputerowo ( podobny znajduje się w Polsce w Jasinie), bezzałogowe wózki towarowe rozwożące części po zakładach, pełna automatyka lini produkcyjnych od cięcia i modleowani elemntów stalowych do lakierownia proszkowego finalnie zapewnia najwyższa jakość akcesoriów. 

  Firma ma ponad 60 – letnie doświdczenie na rynku akcesoriów meblowych, obecnie władzę przejmuję trzecie pokolenie Blumów.

p.s

foto relacja na naszym FB

 

 DSC05229  0  1